І знову Алетейці у Карпатах

Опубліковано: 05.06.2018І знову Алетейці у Карпатах

     Ось уже сім років поспіль Християнський аматорський театр Алетея ділиться своїм творчим доробком з мешканцями сіл та міст Івано-Франківщини. Цього року колектив запропонував глядачам виставу «Метаноя для жінки», що була продовженням поставленої у 2015 році «Метаної для чоловіка». Щирі усмішки на обличчях глядачів та гучні оплески по закінченні п'єси були найкращою подякою акторам за їх працю.

    І знову приємно подивували нас глибиною та багатогранністю української пісні у співучій громаді села Ямниця, що розташоване у передмісті Івано-Франківська. Було і нове знайомство з глядачами села Солотвин, Богородчанського району, куди ми завітали вперше. Як завжди по домашньому гостинно прийняли нас у селі Яблунька і особливо в родині отця Августина Запоточного ЧСВВ, де на нас чекала приємна несподіванка - подорож до Манявського водоспаду «верхи» на старенькому «Газоні». Дорогою додому не можливо було проїхати повз монастир отців Василіян, що у селі Погоня, не торкнутись до чудотворної ікони та не побачити на власні очі унікальний вишитий іконостас, аналогів якому поки не існує. Потішивши душу їжею духовною, як же не поласувати запашним медом з монастирської пасіки.

    Сповнені приємних вражень повернулись Алетейці на рідну Волинь... Можна було б ще багато писати, та гадаю світлини зможуть більше розповісти про нашу мандрівку.

    Чарівна краса природи Карпат переплетена зі щирістю та глибокою духовністю мешканців цього краю щораз залишаються у наших серцях теплими спогадами та дарують наснагу у творчих пошуках.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Українською Німецькою Англійською Польською Італійською

Розпорядок в монастирі

 Богослужіння: загальні

07:15 — Утреня
08:00 — Свята Літургія (за померлих)
17:00 — Вечірня
18:00 — Свята Літургія

 Подій не заплановано.

 Прп. Висаріона, чудотворця. Прп. Іларіона Нового, ігумена Далматської обителі, ісп.
Ап. – Рим. 80 зач. 1, 18-27.
Єв. – Мт. 12 зач. 5, 20-26.

Переглянути календар »


Слідкуйте за новинами:

Життя парафії


ВОМО «Українська молодь — Христові!» Луцьк (УМХ)
Аматорський театр «Алетея»
Катехизації для дорослих
Збережи і захисти життя

Сайт Провінції в Україні

  • Інтернет-представництво отців Василіян в Україні

Живе телебачення

  • Живе телебачення УГКЦ