ХХІIІ Міжнародна проща вервиці у Погоні

Опубліковано: 02.10.2018ХХІIІ Міжнародна проща вервиці у Погоні

     29-30 вересня у селі Погоня, Тисменицького району відбулася ХХІІІ Міжнародна проща вервиці. Впродовж цих двох днів тисячі вірян заносили свої молитви до чудотворної ікони Погінської Божої Матері, яку на час прощі урочисто виносять на відпустову площу, аби кожен міг торкнутися святині. До численного потоку паломників долучились і прочани з нашого монастиря. Дехто уже не раз бував у Погоні і з нетерпінням чекав нової зустрічі, а дехто вперше потрапив сюди. І хоч кожна зустріч з цим неймовірним святим місцем залишає в душі теплі незабутні спогади, перші враження завжди найяскравіші. Ось деякі з них:

     «Я давно хотіла зробити щось на знак подяки для Богородиці. Щось більше ніж молитва, щось особливе... Знаю люди віддають золоті прикраси, будують храми на честь Пречистої Діви. Але такі пожертви я не взмозі зробити. Тому моя проща до Погоні була з наміренням подякувати Богородиці. Багато разів я просила допомоги у Неї: за благополучні пологи, за здоров'я дітей, чоловіка, мами іт.д., навіть у працевлаштуванні допомагала. Звичайно, для цього я молилась, проходила дев'ятниці, вервиці або просто віддавала свої проблеми у.руки Богородиці, бо не знала що робити. І завжди обставини складалися якнайкращим чином, вчасно, влучно, з мінімальними втратами. Сьогодні, стоячи в черзі до ікони Погінської Богородиці, вдивлялась в її очі... Пообіцяла приїхати ще! Щоб знову подякувати за тепло і душевний затишок, за підтримку, за спокій яким щедра Богородиця. Якщо коротко, то їду додому задоволеною! Дещо змучена але задоволена! Відбула прощу з своїми намірами, доторкнулась до чуда, розігнала хмари у душі. І стало так само сонячно і світло, як у цей прекрасний божий день!!!»

Світлана

     «Вразило місце в якому розташована церква, теплота Чудотворної ікони Божої Матері, а також душевність з якою була проведена ця проща. Обов'язково відвідайте одне з найгарніших місць Украіни в Івано-Франківській області. Вперше була на такому заході. Порадувала велика кількість молоді, яка була присутня на прощі. Переконана, що завдяки церкві, яка об'єднує людей своїми молитвами, Україна вийде з глухого кута і стане процвітаючою і насправді незалежною державою! Отцям нашої церкви наснаги і міцного здоров'я в організації майбутніх поїздок по святих місцях!»

Валентина

  «Це Юлія і Андрій, яким пощастило відвідати прощу! Ми в захваті від Погоні, від місць, якими проїхали. Дуже вражені кількістю людей, які винайшли можливість і час приїхати туди! Це було дивовижно! Наступного разу ми обовязково візьмемо з собою донечку!»

- - - - - - - - - - - -

Українською Німецькою Англійською Польською Італійською

Розпорядок в монастирі

 Богослужіння: загальні

07:15 — Утреня
08:00 — Свята Літургія (за здоров’я)
17:00 — Вечірня
18:00 — Свята Літургія

 Подій не заплановано.

 Тиждень 26-ий по Зісланні Святого Духа.
Прп. Аліпія Стовпника. Пам'ять посвячення храму св. влкмч. Юрія, що в Києві перед воротами св. Софії.

Ап. – 1 Тим. 278 зач. 1, 1-7.
Єв. – Лк. 75 зач. 14, 12-15.

Переглянути календар »


Слідкуйте за новинами:

Життя парафії


ВОМО «Українська молодь — Христові!» Луцьк (УМХ)
Аматорський театр «Алетея»
Катехизації для дорослих
Збережи і захисти життя

Сайт Провінції в Україні

  • Інтернет-представництво отців Василіян в Україні

Живе телебачення

  • Живе телебачення УГКЦ