«Пори року» у Жовкві

Опубліковано: 08.07.2019«Пори року» у Жовкві

   6 липня алетейці відвідали місто Жовкву, столицю «Апостольство молитви в Україні» де в рамках всеукраїнського з'їзду спільнот релігійного молитовного товариства виступили перед учасниками конференції з виставою «Пори року».

   Жовква зустріла нас чудовою погодою, що дало змогу насолодитись краєвидами Вічевої площі, що має статус Державного історико-архітектурного заповідника. З площі ми вирушили до монастиря Отців Василіян та церкви Пресвятого Серця Христового. Ця перлина серед архітектурних пам'яток Жовкви, збудована у вишуканому ренесансному стилі, містить справжні скарби. Найперше впадають в око незвичні фрески виконані в дусі українського бароко. Розпис храму та Капличи при храмі належить пензлю Юліана Буцманюка. Найбільш вражає «Богородиця з дітьми», на якій і маленький Ісус, і діти біля ніг Богородиці вдягнуті в український стрій. В українській сорочці зображений і архистратиг Михаїл на вітражі.

   Після короткої екскурсії ми вирушили до будинку культури де мала відбутись вистава. Повний зал примусив акторів трошки похвилюватись, однак з перших хвилин вистави хвилювання відступило. Впродовж всього сценічного дійства зал підтримував акторів оплесками, а по закінченні п'єси глядачі залишили багато теплих слів подяки у наших книгах відгуків. Дорогою додому перечитуючи відгуки ми дізнались, що серед глядачів було багато тих, хто не вперше зустрічається з творчим доробком нашого колективу, та з нетерпінням чекає перегляду нових вистав.

   Щиро дякуємо за теплий гостинний прийом учасникам з'їзду «Апостольства молитви» і особлива подяка отцю Терентію Довганюку, ЧСВВ, і ігумену жовквівського монастиря о. Володимиру Маланюку, ЧСВВ та ігумену Луцького монастиря о. Терентію Цапчуку, ЧСВВ, завдяки яким і відбувся наш виступ.

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Українською Німецькою Англійською Польською Італійською

Розпорядок в монастирі

 ЗІСЛАННЯ СВЯТОГО ДУХА. П’ЯТДЕСЯТНИЦЯ. Третє віднайдення чесної голови св. і славного прор., предтечі і хрестителя Господнього Йоана.

08:30 — Утреня
09:30 — Свята Літургія (за парафію)
12:00 — Свята Літургія для дітей та молоді
17:00 — Свята Літургія

 Подій не заплановано.

  ЗІСЛАННЯ СВЯТОГО ДУХА. П’ЯТДЕСЯТНИЦЯ. Третє віднайдення чесної голови св. і славного прор., предтечі і хрестителя Господнього Йоана.
Утр.:
Єв. – Йо. 65 зач.; 20, 19-23.
Літ.:
Ап. – Ді. 3 зач.; 2, 1-11.
Єв. – Йо. 27 зач.; 7, 37-52; 8, 12.

Переглянути календар »


Слідкуйте за новинами:

Життя парафії


ВОМО «Українська молодь — Христові!» Луцьк (УМХ)
Аматорський театр «Алетея»
Катехизації для дорослих
Збережи і захисти життя

Сайт Провінції в Україні

  • Інтернет-представництво отців Василіян в Україні

Живе телебачення

  • Живе телебачення УГКЦ