Святий Миколай завітав до учнів Луцького ліцею №27

Опубліковано: 22.12.2020Святий Миколай завітав до учнів Луцького ліцею №27

   Ні для кого не секрет, що подарунки від святого Миколая приходять до нас опосередковано. Щоразу напередодні свята він стукає до наших сердець і ми розуміємо, що час стати помічниками святого Миколая та потішити приємними дрібничками ближніх. Та все ж найбільше свята чекає дітвора. Хто ж не пам'ятає як в дитинстві писав листи, а потім обережненько зазирав під подушку, з острахом натрапити на різочку, адже не буває дитинства без бешкетів. І який захват переповнював нас коли там була зовсім не різочка, а такий омріяний подарунок. В дитинстві ще всі переконані, що це безпосередньо сам святий Миколай завітав до нашої домівки тієї ночі. Та це й не дивно, адже зазвичай святий  послуговується дорослими, а для малечі це свято сповнене таємничого дива. І як іноді хочеться повернутись в дитинство, де все просто, без зайвих ускладнень: чекаєш на прихід святого Миколая - і ось він, справжнісінький, стоїть на порозі твого класу, а ще за мить частує цукерками.

  Цьогоріч до учнів молодших класів Луцького ліцею №27 святий Миколай завітав за посередництвом не лише батьків. А й, на прохання вчителів, до привітання долучились сусіди - Отці Василіяни з Луцького монастиря Святого Василія Великого. Школярі з задоволенням зустрічали гостя і тішились не лише солодощами, а й книжечками «Бог говорить до своїх дітей» у яскравих червоних обкладинках, що, як сподіваються отці, стануть солодкою поживою для юних душ.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Українською Німецькою Англійською Польською Італійською

Розпорядок в монастирі

 Богослужіння: загальні

09:00 — Свята Літургія і парастас
17:00 — Вечірня
18:00 — Свята Літургія

 Подій не заплановано.

 Субота по Богоявленні.
{Мчч. Пратулинських: Вінкентія, Никити, Йоана, Константина, Михаїла, Онуфрія, Филипа, Максима, Даниїла, Константина, Вартоломея, Луки й Ігнатія.}
Св. Григорія, єп. Ниського. Прп. Дометіяна, єп. Мелітинського. Прп. Маркіяна, пресв. й економа Великої Церкви.

Суботи по Богоявленні:
Ап. – Еф. 233 зач.; 6, 10-17.
Єв. – Мт. 7 зач.; 4, 1-11.

Переглянути календар »


Слідкуйте за новинами:

Життя парафії


ВОМО «Українська молодь — Христові!» Луцьк (УМХ)
Аматорський театр «Алетея»
Майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя»
Катехизації для дорослих
Збережи і захисти життя

Сайт Провінції в Україні

  • Інтернет-представництво отців Василіян в Україні

Живе телебачення

  • Живе телебачення УГКЦ