Метаноя в Дубно та в Луцьку

Опубліковано: 23.03.2016Метаноя в Дубно та в Луцьку

Часто за стрімким летом повсякдення ми не помічаємо, коли в нашому житті трапляються незворотні негативні зміни. Ми не звертаємо уваги на дрібні й не дуже сигнали того, що біда близько. І раптом це стається: наше життя раптово рушиться. Руйнуються стосунки, найближчі відвертаються від нас і замість родинного вогнища - пустка і попелище.

Чому так трапляється? Що ми робимо не так? І чи є шанс на повернення? Про це йдеться у виставі нашого театру під назвою «Метаноя», що грецькою значить покаяння. Серце головного героя заполонили людські пристрасті: заздрість, гнів, гордощі, нестриманість, лінь, нечистота, захланність. Вони керують Лук’яном, штовхають його на недобрі вчинки, не дають почути голосу Сумління, що прагне зупинити його на згубному шляху. Як вирватися з цього кола? Господь дає можливість Лук’янові зустрітися віч-на-віч і зі своїми пристрастями, і зі своїм сумлінням. І приходить рішення - лише щире покаяння дасть можливість почати все заново: повернути дружину і дітей, спільно будувати власне життя, керуючись сумлінням і поборюючи власні пристрасті.

Цими вихідними алетейці мали змогу донести цю думку через своє мистецтво глядачам двох міст: Дубна та Луцька.

У суботу актори мали виступ у палаці учнівської молоді в м. Дубно, що був організований парохом о. Романом Бобесюком в рамках Святої Місії, яка була проведена з нагоди Ювілейного Року Милосердя та 10-ти річчя від заснування парафії Вознесіння Господнього. Глядачі щиро співпереживали долям героїв, та ділилися з акторами своїми емоціями. Дякуємо також отцеві за цікаву екскурсію Дубенським замком, щире і душевне спілкування при спільній вечері та можливість помолитися у прекрасному храмі.

А в неділю «Алетея» виступила у Луцькому «Палаці культури» перед родинами воїнів АТО, ліцеїстами, парафіянами греко-католицьких та римо-католицьких церков.

Найкращою для нас були жива реакція залу та щирі слова подяки від глядачів.

Анатолій Матвіюк

 

- - - - - - - - - - -

Українською Німецькою Англійською Польською Італійською

Розпорядок в монастирі

 Богослужіння: загальні

07:15 — Утреня
08:00 — Свята Літургія (за померлих)
17:00 — Вечірня
18:00 — Свята Літургія

 Подій не заплановано.

 Св. Лева, папи Римського.
Ап. – 1 Йо. 73 зач.; 3, 21 – 4, 6.
Єв. – Мр. 65 зач.; 14, 43 – 15, 1.

Переглянути календар »


Слідкуйте за новинами:

Життя парафії


ВОМО «Українська молодь — Христові!» Луцьк (УМХ)
Аматорський театр «Алетея»
Майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя»
Катехизації для дорослих
Збережи і захисти життя

Сайт Провінції в Україні

  • Інтернет-представництво отців Василіян в Україні

Живе телебачення

  • Живе телебачення УГКЦ