Заповіт Патріарха в Чорткові та Бучачі

Опубліковано: 24.12.2013Заповіт Патріарха в Чорткові та Бучачі

     Подорож – завжди нові враження, почуття, переживання і досвіди. Напевно, саме тому актори аматорського театру «Алетея» завжди чекають мандрівок. «Крім відвідувань нових цікавих місць, ми вдосконалюємось духовно і намагаємось поділитись євангельською правдою з ближніми», - кажуть вони.

     І ось алетейці мали ще одну чудову подорож на вихідних – 21 та 22 грудня. Акторська трупа була запрошена у Чортківсько-Бучацьку єпархію з виставою «Заповіт Патріарха». Колектив розпочав мандрівку о 6 ранку. Першою зупинкою була Свято-Успенська Почаївська лавра, що є одним з найвідоміших святих місць в Україні. Хоч погода була вітряна і холодна, та поблизу храмів відчувалась Господня присутність. Вїздна брама кликала слова: «Прийдіть до мене всі втомлені та обтяжені…» і, справді, поблизу святині забувались житейські клопоти та проблеми.

     Продовжуючи подорож завітали в Збаразький замок. У виставкових залах поєднуються експонати від часів мезоліту до сьогодення. В експозиції представлені: зброя, лицарські обладунки, гармати, прикраси, вишиванки, церковне начиння, священичі та єпископські ризи, ікони, серед яких були дві із зображенням покровителя «Алетеї» - святого Йосафата Кунцевича. Вражають високою майстерністю та емоційністю дерев’яні скульптури школи Пінзеля та сучасних митців.

     Вистава «Заповіт Патріарха» - вже в дванадцяте перед глядачами і щоразу вражає їх, дозволяючи стати співучасниками життєвого шляху історичної постаті Йосифа Сліпого. У залах будинків культури Чорткова та Бучача сльози та співпереживання торкнулись облич глядачів.

     Висловлюємо подяку за теплий родинний прийом о. Андрію Лемчуку та Іринею Гумену, ЧСВВ, ігумену Бучачцького монастиря.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Українською Німецькою Англійською Польською Італійською

Розпорядок в монастирі

 Богослужіння: загальні

07:15 — Утреня
08:00 — Свята Літургія (за померлих)
17:00 — Вечірня
18:00 — Свята Літургія

 Подій не заплановано.

 Св. Лева, папи Римського.
Ап. – 1 Йо. 73 зач.; 3, 21 – 4, 6.
Єв. – Мр. 65 зач.; 14, 43 – 15, 1.

Переглянути календар »


Слідкуйте за новинами:

Життя парафії


ВОМО «Українська молодь — Христові!» Луцьк (УМХ)
Аматорський театр «Алетея»
Майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя»
Катехизації для дорослих
Збережи і захисти життя

Сайт Провінції в Україні

  • Інтернет-представництво отців Василіян в Україні

Живе телебачення

  • Живе телебачення УГКЦ