Зустріч людей з особливими потребами

5 травня, у переддень дня хворого в УГКЦ, при луцькому Василіянському монастирі, відбулася пасхальна зустріч людей з особливими потребами: Максима Михалюка, Олексія Курбанова, Оксани Капішевської, Тетяни Кропивської, Нелі Гергель, Олександра Войтовича, з отцями василіянами, волонтерами ВОМО «Українська молодь — Христові!» та інших спільнот, парафіянами храму Св. Василія Великого.
Настоятель монастиря — о. Терентій Цапчук, ЧСВВ, радо привітав всіх присутніх, наголосив на важливості служіння хворим у Церкві, а також зачитав звернення Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я на Неділю Розслабленого. Після знайомства аматорський театр «Алетея» показав для гостей виставу «Блудний син», а Погожева Катерина виконала пісні французькою мовою. Зустріч продовжилася вільним спілкуванням, діленням нелегким життєвим досвідом недужих, свідченням глибокої довіри до Бога у найскрутніших ситуаціях. Наші гості постали перед нами як творчі люди з різносторонніми інтересами, сильні духом, і з запалом до життя.
Розпорядок в монастирі
Богослужіння: загальні
08:30 — Утреня
09:30 — Свята Літургія (за парафію)
(в першу неділю місяця - Молебень до Ісуса Христа)
12:00 — Свята Літургія для дітей та молоді
(в першу неділю місяця - Вервиця)
17:00 — Свята Літургія








Подій не заплановано.






