
Нарешті осінь! Скінчились літні канікули і в майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя» знову розпочались щомісячні майстер-класи. 23-го вересня ківерчани та 24-го вересня лучани мали змогу відвідати перше у цьому навчальному році заняття. І хоч вересневий «павучок» зібрав не надто багато учасників, та спрага творчості сповна вилилась на веселих іграшках.
Кожен учасник, сповнений натхнення і наснаги, додав у свій виріб щось неповторне, власне. Чудовий настрій і родинну атмосферу подарували нам щасливі посмішки дітвори і сяюче дитинство у поглядах дорослих.
Дякуємо всім, хто не пошкодував власного часу для занять у «Дереві Життя» і чекаємо всіх за місяць на наступному майстер-класі.
Богослужіння: загальні08:00 — Служба Божа
17:15 — Вечірня
18:00 — Служба Божа
Подій не заплановано.
Св. і чудотв. Тихона Аматунтського