У Вас так само? Чи, може, інакше?

У Вас так само? Чи, може, інакше?

28 травня у монастирському храмі св. Василія Великого відбулася прем'єра авторської п'єси «У вас так само? Чи, може, інакше?» християнського аматорського театру Алетея.

Детальніше »

Попередня новина

Майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя»

 

Ідея створення Майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя» виникла на початку 2014 року. Під час Йорданських відвідин парафіян храму при Луцькому монастирі Василія Великого, отець Августин Запоточний ЧСВВ завітав до родини пана Руслана та пані Тетяни Паливод. В процесі спілкування пані Тетяна поділилась з отцем мрією про створення середовища для розвитку сімейного дозвілля, зміцнення та збагачення сім’ї в процесі спільної творчості. Оскільки на той момент Луцький монастир опікувався Ківерцівською парафією Різдва Пресвятої Богородиці і отець Августин щотижня відправляв Літургії для ківерчан, то ідею вирішили реалізовувати теж у м. Ківерці

 

Перші два роки майстер класи проводились лише в м. Ківерці. В заняттях брали участь не тільки родини парафіян Ківерцівської громади. Завдяки тісній співпраці з вчителями місцевих шкіл, дитячих садочків та ківерцівського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді щомісячні майстер-класи відвідувало понад сто учасників. Щораз збільшувалась кількість лучан і виникла потреба у проведенні занять Майстерні і в Луцьку. З грудня 2016 року Майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» діяла уже і при монастирі св. Василія Великого.

 

Для проведення занять залучались майстри та майстрині різних профілів: писанкар Святослав Волощенко, гончарка Тетяна Вегера, лялькарка Леся Храплива, кондитера Тетяна Кравчук та мисткиня Ірина Бурко. Оскільки заняття в майстерні тривало близько чотирьох, а іноді навіть п’яти годин, завжди організовувалась перерва на чай. Згодом виникла потреба наповнити паузу в роботі. Відтак почали організовувати коротенькі імпровізовані лялькові постановки «Пригоди Петрусика та Катрусі» із залученням учасників занять до озвучення ролей. Цікаво було спостерігати, як розкривались різнобічні таланти як малечі так і батьків та бабусь, як зростала майстерність і впевненість у власних силах завсідників «Дерева Життя». На запрошення Центру дитячої та молодіжної творчості, НВК № 9, Луцького ліцею № 27, факультету економіки та управління Майстерня проводила виїзні майстер-класи.

 

На даний момент Майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» діє при Луцькому монастирі св. Василія Великого. Заняття проводяться щомісяця в монастирському приміщенні за адресою: вулиця Карпенка Карого, 5.

 

https://www.youtube.com/watch?v=qAEMbSGCVvw

https://www.youtube.com/watch?v=TQ9HUBukWFQ

Майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» відзначала свою п’яту річницюПодії майстерні


Ангелик для мами
Ангелик для мами
16.05.2023 23:30
14 травня Майстерня Родинного Дозвілля Дерево Життя провела останнє у цьому навчальному році заняття. Наша зустріч відбулась у день матері і тому, звісно ж, його темою був подарунок для мами.
Майстер-клас Великодня писанка
Майстер-клас Великодня писанка
10.04.2023 10:05
До Квітної неділі, попри несподіване повернення зими, все ж потішили око сади білими хмаринками цвіту аличі. А в нашій Майстерні Родинного Дозвілля Дерево Життя розквітли писанки, сповіщаючи про наближення Великодніх свят.
Підсвічник в техніці джгутова філігрань
Підсвічник в техніці джгутова філігрань
15.02.2023 08:12
12 лютого Майстерня Родинного Дозвілля Дерево Життя провела черговий майстер-клас для всіх хто любить урізноманітнити вільний час творчістю та спілкуванням у родинному колі нашої майстерні.
Ялинкові прикраси
Ялинкові прикраси
25.12.2022 08:05
24 грудня у майстерні родинного дозвілля "Дерево Життя" при Луцькому монастирі святого Василія Великого відбувся традиційний передріздвяний майстер-клас з виготовлення ялинкових іграшок в техніці декупаж.
Підсвічник з солоного тіста
Підсвічник з солоного тіста
14.11.2022 20:19
13 листопада відбувся черговий майстер-клас у Майстерні Родинного Дозвілля Дерево Життя. Вже традиційно щороку ми повертаємось до виробів з солоного тіста, адже техніка доступна навіть для найменших і водночас цікава для будь-якого віку.
Юрчик-козак
Юрчик-козак
24.10.2022 20:23
23 жовтня Майстерня Родинного Дозвілля Дерево Життя знову радо зустрічала усіх охочих наповнити сімейне дозвілля творчим процесом.
Вервиця для воїна
Вервиця для воїна
19.09.2022 20:23
18 вересня знову відчинились двері у нашій Майстерні Родинного Дозвілля Дерево Життя. У цей скрутний для України час, коли кожен прагне зробити усе можливе для наближення нашої перемоги, майстерня теж не могла залишитись осторонь. Тож новий навчальний рік розпочався майстер-класом з виготовлення вервиць для воїнів.
Декупаж - заключний майстер-клас в навчальному році
Декупаж - заключний майстер-клас в навчальному році
07.06.2022 08:53
5 червня Майстерня Родинного Дозвілля Дерево Життя Провела заключне заняття у цьому навчальному році. Тему для цього майстер-класу обрали самі учасники, то ж з нетерпінням чекали її.
Лялька-мотанка
Лялька-мотанка
16.05.2022 15:30
15 травня майстерня родинного дозвілля Дерево Життя знову відчинила свої двері для всіх охочих заповнити вільний час творчістю та спілкуванням у родинному колі. Цього разу темою майстер-класу була лялька-мотанка.
Писанки в техніці витравлювання
Писанки в техніці витравлювання
18.04.2022 11:23
17 квітня у Майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя» відбувся уже традиційний для Квітної неділі майстер-клас з писанкарства. Написання Великодньої прикраси - писанки це завжди захоплююче дійство.
Ялинкова іграшка з лампочки
Ялинкова іграшка з лампочки
27.12.2021 23:42
Наближення зимових свят - завжди особливий час, коли навіть дорослим кортить трішечки повернутись в дитинство, побавитись з яскравими кольоровими іграшками (нехай хоча б ялинковими).
Кролик
Кролик
25.10.2021 10:19
24 жовтня відбувся черговий майстер-клас у Майстерні родинного дозвілля Дерево Життя, темою якого була іграшка-шкарпетка КРОЛИК. Як і щоразу на наших зустрічах, тепла родинна атмосфера враз запанувала в приміщенні майстерні.
Килимок
Килимок
20.09.2021 23:08
12 вересня майстер-класом "Килимок" розпочався новий навчальний рік у майстерні родинного дозвілля Дерево Життя. Як завжди, трохи гамірно, та водночас по родинному затишно і напрочуд швидко минуло кілька годин заняття.
Писанки - техніка витравлювання
Писанки - техніка витравлювання
02.05.2021 22:24
Щороку з наближенням Великодніх свят майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» пропонує бажаючим оволодіти майстерністю писанкарства. 25 квітня парафіяни храму Василія Великого та 26 квітня учні Луцького ліцею №27 мали змогу власноруч зробити писанки до своїх великодніх кошиків. Цьогоріч учасники майстер-класу знайомились з технікою витравлювання.
Янгол із сіна
Янгол із сіна
21.12.2020 20:19
20 грудня Майстерня родинного дозвілля Дерево Життя провела черговий майстер клас для дітей з батьками. Учасники мали нагоду реалізувати свій творчий потенціал у виготовленні «Янгола з сіна».
Розпис імбирного печива
Розпис імбирного печива
27.09.2020 21:51
27 вересня розпочався такий довгоочікуваний новий навчальний рік у майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя». Оскільки перший майстер-клас припав на свято Воздвиження чесного і животворящого Хреста - темою заняття став розпис імбирного печива у формі хреста і серця, який провела майстриня солодощів пані Тетяна Кравчук.
Підсвічник - джгутова філігрань
Підсвічник - джгутова філігрань
18.02.2020 13:12
16 лютого після коротеньких різдвяних канікул знову відчинися двері майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя». Учасники мали можливість виготовити неповторні мереживні підсвічники у техніці джгутова філігрань.
Новорічний сувенір
Новорічний сувенір
30.12.2019 11:39
З наближенням святкування Нового року незчисленна кількість ялинкових іграшок з'являється на прилавках супермаркетів, крамниць та крамничок, вуличних яток і вражає своїм різноманіттям. Та все ж найкращі - це завжди ті, що зроблені власноруч, адже вони неодмінно пов'язані з чудовими спогадами.
Подушка-жирафа
Подушка-жирафа
25.11.2019 19:19
23 та 24 листопада відбувся черговий майстер-клас в майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя». В суботу ківерчани та в неділю лучани мали змогу власноруч виготовити чудову подушку «Жирафу».
Декоративне відерко
Декоративне відерко
28.10.2019 20:18
26 жовтня у Ківерцях, та 27 жовтня у Луцьку відбулись чергові заняття у майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя». Темою майстер-класу було декорування пластикового відерка.
Майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» відзначала свою п'яту річницю
Майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» відзначала свою п'яту річницю
13.05.2019 23:01
11 травня у Ківерцях та 12 травня у Луцьку, майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» відзначала свою п'яту річницю. Святкову атмосферу чудово доповнила тематика майстер класу: «Солодкі квіти для мами».
Лемківський розпис писанки для учнів ліцею №27 при монастирі Святого Василія Великого
Лемківський розпис писанки для учнів ліцею №27 при монастирі Святого Василія Великого
24.04.2019 10:36
Готуючись до Великодня, ми намагаємось передати народні традиції дітям, аби таке давнє і неймовірно захоплююче мистецтво писанкарства не стало лише надбанням музеїв та картинками підручників з мистецтвознавства. То ж і вчителі ліцею № 27 теж подбали про це.
Писанки - лемківський розпис
Писанки - лемківський розпис
24.04.2019 10:33
На передодні Великодня всі з головою поринають у приготування до свята. Не залишилась осторонь і наша майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя». 20 квітня у Ківерцях та 21 квітня в Луцьку відбулись майстер-класи писанкарства «Лемківськиий розпис».
Хрест - в техніці джгутова філігрань
Хрест - в техніці джгутова філігрань
01.04.2019 22:10
І знову майстерня родинного дозвілля Дерево Життя зібрала своїх учасників у теплому родинному колі. 30 березня, у переддень хрестопоклінної неділі, ківерчани, та 31 березня, власне у хрестопоклінну неділю, лучани мали змогу не лише опановувати надзвичайно захоплюючу техніку джгутової філіграні, а й власноруч виготовити всім до болю рідний символ християнства - хрест.
Запашна Ялинка
Запашна Ялинка
17.12.2018 19:23
Аромат наближення новорічних свят наповнив в минулі вихідні майстерню родинного дозвілля «Дерево Життя». 15 грудня ківерчани та 16 грудня лучани залюбки долучились до виготовлення запашної ялинки.
Лялька-мотанка
Лялька-мотанка
12.11.2018 14:02
Майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» провела свій черговий майстер-клас темою якого була лялька-мотанка. 10 листопада у Ківерцях, та 11 листопада у Луцьку учасники майстерні мали змогу власноруч виготовити традиційну українську іграшку.
Барвистий метелик
Барвистий метелик
22.10.2018 09:44
Розпочався новий навчальний рік у майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя».
Патріотичні прикраси
Патріотичні прикраси
25.08.2018 11:40
В рамках святкування 27-ї річниці незалежності України, що проходили в Ківерцях в міському парку 24 серпня, проведено майстер-клас від майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя».
Сакральний хрестик
Сакральний хрестик
29.07.2018 22:26
В рамках святкування 1030-ліття хрещення Руси-України, що проходили в Ківерцях на площі біля пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку, де уже традиційно щомісяця проходять екуменічна міжконфесійна молитва за Україну, в неділю 29 липня, проведено майстер-клас від майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя».
Ваза для мами
Ваза для мами
22.05.2018 11:30
19 травня у Ківерцях та 20 травня у Луцьку відбулись заключні у цьому навчальному році майстер-класи в Майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя». Його темою був декупаж.
Гарячий батік
Гарячий батік
02.04.2018 09:32
У майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя» відбувся черговий майстер-клас. 31 березня ківерчани та 1 квітня лучани знайомились з технікою виконання гарячого батіка. Не зважаючи на складність роботи всі учасники чудово впорались і збагатились новими знаннями та вміннями, адже ця техніка стане у пригоді при розписі великодніх писанок.
Подушка-слоник
Подушка-слоник
19.02.2018 11:57
У майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя» відбувся черговий майстер-клас. 17 лютого ківерчани та 18 лютого лучани реалізовували свої творчі здібності в процесі виготовлення подушок-слоників.
Богоявління - солоне тісто
Богоявління - солоне тісто
30.01.2018 10:20
Залишились позаду зимові канікули і Майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» знову радо зустріла творчі родини у своїх класах.
Ялинкові прикраси
Ялинкові прикраси
28.12.2017 20:34
У майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя» відбувся останній у цьому році майстер-клас. 23 грудня ківерчани та 24 грудня лучани мали можливість реалізувати свій творчий потенціал в процесі виготовлення ялинкової прикраси для домашньої зеленої красуні.
Осіння краса
Осіння краса
25.11.2017 21:28
18 листопада в Ківерцях та 19 листопада в Луцьку в майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя» відбувся майстер-клас «Осіння краса». Цього разу учасники перетворювали лаврові листочки в різнобарвні осінні. Творчий процес перевтілення чудово передають світлини. На радість мамам активну участь у роботі взяли навіть найменші учасники.
Кольорові шалики
Кольорові шалики
31.10.2017 10:37
28 жовтня ківерчани та 29 жовтня лучани мали можливість відвідати майстер-класи з виготовлення кольорових шаликів у майстерні родинного дозвілля «Дерево життя».
Павучок
Павучок
26.09.2017 12:38
Нарешті осінь! Скінчились літні канікули і в майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя» знову розпочались щомісячні майстер-класи. 23-го вересня ківерчани та 24-го вересня лучани мали змогу відвідати перше у цьому навчальному році заняття. І хоч вересневий «павучок» зібрав не надто багато учасників, та спрага творчості сповна вилилась на веселих іграшках.
Квіти-мобіле в таборі
Квіти-мобіле в таборі
12.07.2017 20:48
10-11 липня майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» гостювала в таборі «Ти не один» в с. Дольськ Турійського району з майстер-класом «Квіти-мобіле».
Мобіле - квіти для мами
Мобіле - квіти для мами
15.05.2017 11:24
11 травня в Луцькому НВК №9, 13 травня в м. Ківерці, а також 14 травня у монастирі св. Василія Великого в Луцьку в майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя» відбувались травневі майстер-класи присвячені дню матері.
Великодній сувенір
Великодній сувенір
10.04.2017 21:17
8 квітня у м. Ківерці та 9 квітня в м. Луцьку відбулись чергові майстер-класи з виготовлення великодніх сувенірів. Атмосфера наближення Хрестового Воскресіння та чудовий весняний настрій наповнювали Майстерню родинного дозвілля «Дерево Життя» впродовж усього заняття.
Серветниця
Серветниця
27.03.2017 11:35
25 березня в Ківерцях та 26 березня у Луцьку в Майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя» відбулися майстер-класи з виготовлення декоративної серветниці.
Овечка
Овечка
27.02.2017 10:52
25-26 лютого в майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя» відбувся майстер-клас з виготовлення м’якої іграшки «Овечка». Учасники майстер-класу мужньо долали всі перешкоди на довгому шляху від клаптика тканини до кумедної пухнастої овечки.
Пресвята Родина - солоне тісто
Пресвята Родина - солоне тісто
30.01.2017 12:19
     28 січня в Ківерцях та 29 січня в Луцьку, майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» зібрала всіх бажаючих реалізувати свій творчий потенціал в роботі з солоним тістом. Темою заняття було виготовлення різдвяної прикраси «Пресвята Родина».
Ялинкові прикраси
Ялинкові прикраси
26.12.2016 10:52
Наближення новорічних свят завжди пробуджує творчий настрій, адже кожному хочеться, аби його ялинка була особлива і неповторна. 24-25 грудня в майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя» відбулись майстер-класи з виготовлення ялинкових прикрас.
Килимок
Килимок
28.11.2016 11:05
25-26 листопада в майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя» відбувся майстер-клас з виготовлення декоративних килимків.
Майстерня на виїзді
Майстерня на виїзді
31.10.2016 11:39
30 жовтня в Луцьку майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» взяла участь в другому етапітрьохетапного заходу «Дозвілля з користю» організованого Волинською обласною громадською організацією «Християнська Асоціація молодих людей та сімї «ХРАМ-YMCA» для дітей переселенців та дітей учасників АТО.
Ангелик-хоронитель
Ангелик-хоронитель
24.10.2016 11:24
23 жовтня у майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя» відбувся майстер-клас з виготовлення «Ангеликів-хоронителів».
Родинне дерево
Родинне дерево
19.09.2016 11:57
16-17 вересня в майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя» розпочався новий навчальний рік. Темою першого майстер-класу було виготовлення Родинного Дерева.
Банданки
Банданки
13.06.2016 11:42
10 – 11 червня відбулось останнє у цьому навчальному році заняття в майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя».
Лялька-мотанка
Лялька-мотанка "баба-дівка"
16.05.2016 11:13
14 – 15 травня в майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя» відбувся майстер-клас з виготовлення незвичайної іграшки.
Ялинкові прикраси
Ялинкові прикраси
29.12.2015 15:05
26-27 грудня відбулось останнє у цьому році заняття майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя», яке було присвячене наближенню Нового року. Старі зіпсовані лампочки, що не встигли потрапити до смітників, в руках учасників перетворювались на ялинкові іграшки даруючи втіху і святковий настрій усім присутнім.
Подушка-ясик
Подушка-ясик
26.10.2015 10:01
23-25 жовтня в Майстерні родинного дозвілля «Дерево життя» відбувся майстер-клас з виготовлення подушки-ясика. Учасники познайомились з різними способами розфарбовування тканин у техніці вузликовий батік.
Декупаж
Декупаж
15.09.2015 11:08
11 – 13 вересня розпочався новий навчальний рік майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя». Техніка декупаж тішила всіх барвистими метеликами та квітами нагадуючи про літо. Настрій у всіх був теплий і сонячний незважаючи на похмуру погоду за вікном. Всі учасники майстер-класу повернулися додому з радістю та чудовими подарунками.
Майстерня в літньому оздоровчому таборі
Майстерня в літньому оздоровчому таборі
27.06.2015 13:56
24 – 25 червня майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» завітала до табору на озері Світязь організованого центром дитячої молодіжної творчості «Диво», щоб ознайомити учасників табору з технікою гарячий батік.
Річниця майстерні родинного дозвілля Дерево Життя
Річниця майстерні родинного дозвілля Дерево Життя
11.04.2015 13:18
5 квітня майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» святкувала річницю заснування.
Майстер-клас квітка-скарбничка — подарунок для мами у Ківерцях
Майстер-клас квітка-скарбничка — подарунок для мами у Ківерцях
02.03.2015 15:13
З 27 лютого по 1 березня наша майстерня розцвіла барвистими квітами. Майстер-клас «Подарунок для мами» зібрав чимало охочих навчитися пошити квітку-скарбничку з тканини. Завдання виявилось не легким, але, як написали діти у книзі відгуків: «Нам це вдалося!»
Майстер-клас лялька-шкарпетка у Ківерцях
Майстер-клас лялька-шкарпетка у Ківерцях
02.02.2015 12:06
З 30 січня по 1 лютого майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» знову зібрала своїх учасників на майстер-клас з виготовлення ляльки-шкарпетки, який провела п. Леся Храплива.
Майстер-клас запашна ялинка у Ківерцях
Майстер-клас запашна ялинка у Ківерцях
03.12.2014 22:06
Наближенням новорічних свят запахло в майстерні родинного дозвілля «Дерево життя». Густий аромат цитринових шкірок, кориці, гвоздики, ванілі та мускату приваблював навіть тих, хто не знав, що з 28 по 30 листопада відбуватимуться майстер-класи з виготовлення запашної ялинки, тому учасників не бракувало.
Майстер-клас гарячий батік у Ківерцях
Майстер-клас гарячий батік у Ківерцях
27.10.2014 10:46
Позитиву від творчості немає меж. Гляньте на світлини і самі переконаєтесь. Ні-ні! Ще краще особисто, або навіть всією сім’єю взяти участь. Таку можливість щомісяця отримують дітки з батьками у майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя».
Лялька-травничка у Ківерцях
Лялька-травничка у Ківерцях
29.09.2014 13:41
Нарешті закінчились канікули, і знову в кафе «Гопачок» відчинились двері майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя». Щоб зберегти аромат літа в оселі ми підготували майстер-клас з виготовлення ляльки-травнички.
Майстер-клас ляльки-мотанки у Ківерцях
Майстер-клас ляльки-мотанки у Ківерцях
16.05.2014 23:35
Майстер-клас ляльки-мотанки у Ківерцях Майстерня родинного дозвілля "Дерево Життя" продовжує свою діяльність. З 16 – 18 та 24 травня Леся Храплива провела чотири майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки. В навчанні взяли участь 41 дитина та 20 дорослих.
Презентація майстер-класів
Презентація майстер-класів
25.04.2014 22:01
23 квітня у НВК ЗОШ №3 відбулась фото-презентація та виставка робіт майстер-класів писанкарства. Враження дітей від перегляду не можливо передати. Кожен учасник майстер-класу мав можливість побачити на світлинах себе і своїх друзів в процесі творчості.
Майстер-клас писанкарства у Ківерцях техніка витравлювання
Майстер-клас писанкарства у Ківерцях техніка витравлювання
17.04.2014 22:18
Майстер-клас писанкарства у Ківерцях техніка витравлювання Майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» продовжує свою діяльність. З 14 – 16 квітня, Станіслав Волощенко навчав ківерчан наступним сходинка в майстерності писанкарства. Цього разу бажаючим пропонувалось оволодіти технікою витравлювання.
Майстерклас писанкарства у Ківерцях
Майстерклас писанкарства у Ківерцях
14.03.2014 21:08
Майстер-клас писанкарства у Ківерцях З 14 – 16 березня Станіслав Волощенко провів майстеркласи писанкарства для різних вікових груп організовані храмом Різдва Пресвятої Богородиці та кафе-рестораном "Гопачок" за сприяння Ківерцівської ЗОШ №3 та еколого-натуралістичного центру.

Українською Німецькою Англійською Польською Італійською

Розпорядок в монастирі

 Богослужіння: загальні

08:00 — Свята Літургія (за здоров’я)
17:15 — Вечірня
18:00 — Служба Божа
              Молебень до Матері Божої

 Подій не заплановано.

 Віддання Вознесення.
Св. мч. Талалея.

Ап. – Ді. 50 зач.; 27, 1-44.
Єв. – Йо. 57 зач.; 17, 18-26.

Переглянути календар »


Слідкуйте за новинами:

Життя парафії


ВОМО «Українська молодь — Христові!» Луцьк (УМХ)
Аматорський театр «Алетея»
Майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя»
Катехизації для дорослих
Збережи і захисти життя

Сайт Провінції в Україні

  • Інтернет-представництво отців Василіян в Україні

Живе телебачення

  • Живе телебачення УГКЦ