
У майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя» відбувся черговий майстер-клас. 31 березня ківерчани та 1 квітня лучани знайомились з технікою виконання гарячого батіка. Не зважаючи на складність роботи всі учасники чудово впорались і збагатились новими знаннями та вміннями, адже ця техніка стане у пригоді при розписі великодніх писанок.
Пахощі бджолиного воску, яскраві та веселкові барви робіт, чудово наповнювали своїм позитивом не тільки майстерню, а й самих учасників. Пасмурний настрій за вікном, сонячно осяяли щирі усмішки дітей та батьків, які несли додому плоди своєї спільної родинної праці.
Богослужіння: загальні08:00 — Служба Божа
17:15 — Вечірня
18:00 — Служба Божа
Подій не заплановано.
Св. і чудотв. Тихона Аматунтського