Майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» відзначала свою п'яту річницю

Опубліковано: 13.05.2019Майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» відзначала свою п

    11 травня у Ківерцях та 12 травня у Луцьку, майстерня родинного дозвілля «Дерево Життя» відзначала свою п'яту річницю.

    Святкову атмосферу чудово доповнила тематика майстер класу: «Солодкі квіти для мами». Адже робити подарунки для найдорожчої у світі людини можна лише з хорошим настроєм, коли думаєш про матінку - по іншому і не вийде. Малеча та дорослі натхненно розписували смачні букетики для матусь, долаючи спокусу скуштувати. Аромат імбирного печива та солодкі кольорові помадки на столах дедалі більше розпалювали апетит учасників майстер класу.

    Та який же день народження без почастунку. Майстерня не відступила від цієї традиції і радо пригостила всіх присутніх, замість звичних уже на наших чаюваннях булочок, справжнім іменинним тортиком зі свічками. Ну звісно ж свічок ми не їли, тортика вистачило для всіх за нашим родинним столом. А родзинкою свята був перегляд відео презентації де можна було побачити фото з усіх попередніх майстер класів та пригадати, як ми починали і чого навчились.

    Серед гостей на нашому святі надзвичайно приємно було бачити владику Йосафата Говеру, який, як і решта учасників, з захопленням розписав всій букетик, до того ж виявив неабияку креативність. Вочевидь його робота була присвячена неньці Україні, яку теж вартувало згадати у день матері.

    Несподіваним і дуже приємним сюрпризом для нас були вітання і подарунки від наших жертводавців та активних учасників, за що ми вам усім щиро вдячні.

    І, як завжди, по закінченню майстер класу, всі понесли до дому не лише подарунки, а й чудовий настрій. Та радість, яке розквітає у серцях в родинному колі нашої майстерні, наповнює теплом всіх присутніх і, наче весняний теплий дощ, розбризкуючись дорогою на перехожих запалюючи посмішки на їх обличчях.

    А зрештою перегляньте наші світлини і порадійте разом з нами.

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Українською Німецькою Англійською Польською Італійською

Розпорядок в монастирі

 Богослужіння: загальні

07:15 — Утреня
08:00 — Свята Літургія (за померлих)
17:00 — Вечірня
18:00 — Свята Літургія

 Подій не заплановано.

 Св. мчц. і всехвальної Євфимії. Переставлення блаженної Ольги, княгині Київської, у хрещенні названої Оленою.
Ряд.:
Ап. – 1 Кор. 127 зач. 2, 9 – 3, 8.
Єв. – Мт. 53 зач. 13, 31-36.
Рівноап.
Ап. – Гал. 200 зач. 1, 11-19.
Єв. – Ів. 35 зач. 10, 1-9.

Переглянути календар »


Слідкуйте за новинами:

Життя парафії


ВОМО «Українська молодь — Христові!» Луцьк (УМХ)
Аматорський театр «Алетея»
Катехизації для дорослих
Збережи і захисти життя

Сайт Провінції в Україні

  • Інтернет-представництво отців Василіян в Україні

Живе телебачення

  • Живе телебачення УГКЦ