
27 вересня розпочався такий довгоочікуваний новий навчальний рік у майстерні родинного дозвілля «Дерево Життя».
Оскільки перший майстер-клас припав на свято Воздвиження чесного і животворящого Хреста - темою заняття став розпис імбирного печива у формі хреста і серця, який провела майстриня солодощів пані Тетяна Кравчук. Оздоблення солодким кремом справа хоч і смачна, та все ж кропітка і вимагає терпеливості та зосередженості. Однак всі учасники зі своїми завданнями успішно впорались і понесли додому смачні гостинці та нові приємні спогади про спільне родинне дозвілля, дружню і по домашньому затишну атмосферу майстерні і щасливі моменти завершення роботи, що залишаться на фото і пригадуватимуть про цей день.
Богослужіння: загальні08:00 — Служба Божа
17:15 — Вечірня
18:00 — Служба Божа
Подій не заплановано.
Св. і чудотв. Тихона Аматунтського