Хто там по дорозі?

У ці радісні Різдвяні дні ми не лише подумки мандруємо до Вифлеєму разом із Марією Дівою і Святим Йосифом, але і переносимо це місто Хліба до наших храмів та домівок, щоб знову і знову пережити Народження Божого Сина.
Це Боже Дитятко у яслах народилося, щоб наповнити серця усіх, хто до Нього приходить, любов'ю та миром. Ми поспішаємо до вбогого Вертепу, щоб принести Новонародженому дари, і пізнаємо, що насправді Він обдаровує нас.
Христос Рождається! Славімо Його!
Розпорядок в монастирі
Богослужіння: загальні
09:00 — Служба Божа (за померлих і панахада) *
17:00 — Вечірня
18:00 — Служба Божа
* - Якщо випадає свято, то Службу Божу за померлих служимо у п'ятницю








Подій не заплановано.






